| InstinctPr3ciS a întrebat:

Bmw 530 2006-2007 sau bmw 330 2008-2009-2010?
Argumentati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Desi imi place mult cum arata seria 5, as alege un seria 3 fabricat in 2010+ happy Intotdeauna o masina mai noua o sa iti ofere mai multe satisfactii si mai putine probleme decat una mai veche. Imi place ca te orientezi pe motorul de 3000. Seria 3 mi se pare mai potrivita pentru cineva de 20-30 ani happy

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

D-ala de jucarie.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Seria 5 pentru ca nu poti sa te bucuri din plin de satisfactia unei tractiuni spatela seria 3.Asta daca vrei diesel.Pe benzina clar 330