| anonim_4396 a întrebat:

Bmw 535d e60

Marca BMW
Model Seria 5
Combustibil Diesel
An de fabricatie 2004
Caroserie Berlina
Capacitate motor 2 500 cm3
ii buna masina?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca gasesti una bine intretinuta si iti convine sa iei o masina veche de 12 ani care consuma si are niste taxe foarte mari e buna

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Cam cat de mari sunt taxele si rezervoru cati litri are?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai numai impozitul e 1100-1200ron pe an
RCA daca ai sub 30 ani probabil te ajunge la 1600-1800 ron pe an
consum de peste 12...

| JohnAbruzzi a răspuns:

Depinde pentru ce.
Pentru a cuceri fete este bună.

După parerea mea aceasta masină o cumperi pentru placerea de a conduce, este foarte confortabila. Reprizele de acceleratie care te va costă ceva conbustibil.
In oras cam 12-14 l/100 km depinde si de trafic, afara ma refer la un drum national cam 9-10l/100 km.

| anonim_4396 explică (pentru JohnAbruzzi):

John abruzzi ii din prison break daca bine stiu, nu? laughing)) trafic prin orasul in care stau nu prea este deci mna laughing) si da pentru placere as cumpara-o merita pentru 8000 de euro?