| TheOne19 a întrebat:

Bmw seria 3 2. 0TDI vs audi a4 2.0TDI! ce alegeti? si de ce?

7 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Noi,Sh? Oricum as alege un BMW cu ochii inchisi.Audi nu se compara cu BMW decat in reclame ca in rest nu am nimic bun(in comparatie cu alte marci de prestigiu).

| goejoy a răspuns:

Bmw 330 coupe

| dragosh a răspuns:

Pe bmw nu am mai vazut demult TDI, ei au numai "d", dar ma rog.Un bmw as alege, dar daca s`ar putea sa fie cu tractiune 4x4 ca aia pe spate e jucausa dar cam riscanta pe drum umed

Răspuns utilizator avertizat
| theeminemshow a răspuns:

Niciuna.Si motivul e pentru ca nu prefer masinile nemtesti.

| TheOne19 explică:

Second Hand! de ce nu? audi au interioare mai bune decat la bmw cred eu

| bonaventura a răspuns:

Din punct de vedere al pieselor bmw sunt masini foarte rezistente. facute pentru a fii forjate.si ca aspect tot bmw. deci bmw as zice eu