| Începătorul988 a întrebat:

Revin cu o intrebare, am mai pus-o dar nu mi-a fost dat un raspuns.
Audi a3 2.0tdi 170cai euro4
Sau golf 5 2. 0tdi 170cai, euro4.
Precizez ca as dori ceva pentru expo, mai low budget.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe mine m-ar tenta mai mult un motor 1.4 TSI, decat 2.0 TDI. Eventual pe A3.
Iar daca vrei expo, fara jante concave de 18" si perne de aer sau arcuri extrem de joase, nu te baga nimeni in seama laughing
Un Polo 1.4 TSI s-ar putea sa fie si el ok, numai sa nu fie cu lant de distributie. Vezi si Seat Leon 2 cu acelasi motor, dar arata cam naspa, zici ca e minivan.

| Începătorul988 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Leon nu imi place. Jante stiu deja ce sa pun. Suspensii v'or urma unele reglabile, cand merg la expo, pe burta cu ea. Cand e daily car putin mai ridicata.
Acumm-as duce si pe un sedan, dar inca nu stiu ce masina!