| Stallone a întrebat:

BMW vs. Mercedes vs Audi, ce masina ati cumpara si de ce?

11 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mercedes daca e nou

| viotedy a răspuns:

BMW=putere+ca e sic.Acum depinde si de vechime, model.

| anonimus321 a răspuns:

Acum am un Bmw seria 3 si ma declar multumita! Masina puternica, full, consum mic..Audi,la fel...1.9 Tdi, cel mai potrivit! Ca si consum, putere..perfect!

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Audi e o marca buna! merg bine linistite e rezistenta si sunt pentru cei cu adrenalina in sange! mercedes o marca buna rezistenta! BMW marca care prietenele mele spun intotdeauna wow si ceea ce vreau sa zic e ca bmw e marca prostilor scuze de limbaj... pana si o dacia il intrece laughing

| TheAvenger00 a răspuns:

Eu unul as alege BMW. Ei intotdeauna ies cu ceva nou pe langa Audi si Mercedes. Este o masina foarte puternica si va fi si mai puternica.
BMW = viitor
Mercedes = prezent
Audi = trecut laughing

| tudor417 a răspuns:

Mercedes! Arata mega super bine, mai ales noile modele cu leduri. Este cel mai de lux model dintre cei trei.Iti dau un link: http://www5.mercedes-benz.com/en/
La orice model te-ai uita gasesti un farmec :DD

| vlad5214 a răspuns:

Audi.Pentru ca sunt foarte comfortabile si puternice.

| RaresXD a răspuns:

Depinde de ce vrei
daca vrei putere, ar merge BMW
daca vrei lux, Audi
daca vrei Mercedes inseamna ca iti doresti o masina foarte eleganta
Si apropo, depinde de model happy

| piciu12 a răspuns:

Eu mi-as cumpara un mercedes clc 180 compresor sau un Mercedes Benz G-Class 55 AMG, sau gelandewagen happy sunt niste masini care nu cred ca se pot compara cu audi sau bmw, au si design extraordinar de fain si putere destul de buna.

| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 a răspuns:

Recomand Audi e foarte puternica si confortabila!

| Perry220 a răspuns:

Audi = masina confortabila si puternica
BMW = masina puternica
Mercedes = masina confortabila
cam asta este diferenta intre cele 3 in afara de pret.
Eu unu as alege BMW-ul imi place f mult, este puternica, se tuneaza bine si pretul acceptabil.
Sper ca ti-am fost de ajutor. bft si La multi ani!