| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce masina Bmw, Audi, Mercedes cu tractiune 4x4 mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| SorinE a răspuns:

Depinde si ce cauti la masina. Nu exista un clasament dar pot sa iti spui in ce categorii as baga eu masinile astea.
BMW - Clasa sport = putere, dinamism, performanta (recomandat celor insetati de viteza)
Mercedes - Clasa lux = clar lux, eleganta, impunere (recomandat celor sobri-Bussines stile)
Audi - marca ce incerca sa imbine aceste 2 clase (sport+eleganta) si, parerea mea, niciodata nu le poti avea pe amandoua deci e clar ca nu prea sunt un fan Audi big grin.

Astea fiind spuse, tu ce iti doresti de la masina ta?

7 răspunsuri:
| frumuselu90 a răspuns:

Mercedes si alte masini parerea mea

| drifter_5260 a răspuns:

Esti...nu stiu cum sa zic...te chinui cu masini din astea, dar nu ai bani decat de o dacie. lasa'te frate de intrebari din asteawinking ai bani? iatzi S class, sa te vad atunciwinking

| radwoo24 a răspuns:

Deci daca ai bani big grin si e pe bune... as recomanda mercedes sau bmw ori range rover; Bmw X5 (e mult mai bun ca X6 - te poti uita si pe youtube), Mercedes Clasa M si Range Rover Sport. Daca vrei reviews bune cu aceste masini cauta "top gear - numele masinii". Succes!

| Sofer a răspuns:

Cu tractiune 4x4 iti recomand cu caldura volvo, land rover, range rover.

| Gabone a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda bmw,audi sau mercedes eu as alege in locul tau un Land Rover Sport, modelul foarte frumos, puternic 272 CP as alege un negru metalizat diesel, transmisie automatawinking.D

| danut_8958 a răspuns:

Tias recomanda un Volvo XC90 4x4

| danut_8958 a răspuns:

Un volvo xc 90 automat -sau- un Lexus luxx