| ANDREYandrey1 a întrebat:

Care este cea mai buna masina? BMW, Audi sau Mercedes-Benz?

12 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Clar Mercedes!

| maryy a răspuns:

Dupa parerea mea, personala BMW=putere, sport.Mercedes=eleganta,finete,putere.Audi=sport,putere,finete.Eu as alege Audi sau BMW happy

| goejoy a răspuns:

Mercedes-benz

| carminaburana43 a răspuns:

Verisorul meu care a mai avut masini de marca zice de BMW. Femeilor le place mai mult mercedes ca are o alura mai feminina.

| Geo17 a răspuns:

Mercedes...bineintzeles(sperrrrr)

| Stunt3r a răspuns:

Votez bmx.

| TeKs2911 a răspuns:

Mercedes este mai confortabila!
Audi este o masina sport...iar BmW este un bolid...este o fiara dar ca masini sunt toate bune
daca vrei una dupa care sa intoarca toate fetele capu iti recomand BmW
iar daca vrei una care sa o fugaresti si sa fie si confortabila iti recomand Mercedes iar despre Audi nu am ce spune este o masina extraordinara de la bujie la esapament!

| spinake a răspuns:

Aro

| david009 a răspuns:

Mie imi place Audi

| Sasuke_Mita_1989 a răspuns:

Bmw e cea mai tare.zic eu.ai mai multe avantaje daca ai un bmw decat daca ai audi sau mercedes

| alexandra_7957 a răspuns:

Depinde, fiecare masina din cele enumerate de tine, este fabricata de cate o firma cunoscuta. decizia iti apartine numai tie, pentru ca numai tu esti in masura sa decizi care este cea mai buna. Pentru fiecare dintre noi alta masina este mai buna. De ex. mie mi se pare mai buna BMW-ul.
sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?

| Mihai_5894 a răspuns:

First bikelaughing)