| bossulbossboss a întrebat:

Care masina credeti ca e mai buna audi bmw sau mercedes?

22 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Tot mertzanul ramane tata tuturor.rolling on the floor
ps.mertzu W 123[cobra, cum ii zic fraierii]este considerata cea mai fiabila masina din toate timpurile.

| Magnifico a răspuns:

Eu zic ca Mercedes nu se compara un Mercedes cu o alta masina...nemtii tot nemti raman si se vede asta si la fabricarea masinilor pe care le produc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Magnifico):

Da toate sunt facute de germani. Daaaa

| Magnifico a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate dar simbolul lor e Mercedesul deci...

| Mariussss14 a răspuns (pentru Magnifico):

Frate imi place cum ai gandito :*

| Magnifico a răspuns (pentru Mariussss14):

laughing

Stii ce e ciudat?laughing
Ultimul meu raspuns la intrebarea asta a fost in aprilie 2012 laughing

| Jameson a răspuns:

Mercedesu ii mercedes, frate...
Mercedes, audi, bmw...

| timisoara a răspuns:

Audi.

| Hirako a răspuns:

Nu poti compara 3 branduri.Pur si simplu nu ai cum.E ca si cum ai spune ca Samsung e mai bun decat Nokia, cand fiecare are telefoane atat bune cat si slabe.

Mercedes e prea inzorzonata pentru mine, ma simt ca intr-o masina tiganeasca.
BMW e cu siguranta cea mai puternica, dar daca nu esti in Germania pe autostrada nu poti sa profiti la maxim de puterea ei.
Audi e eleganta si sigura, cu tractiune integrala.
Toate sunt masini extraordinare, depinde doar de tine ce anume urmaresti la o masina.

| inger02 a răspuns:

Fiecare masina are calitatile ei ca sa spunem asa. mie una imi place mercedesu :X

| Danielcristian a răspuns:

Audi este o combinatie intre clasic si sport, functioneaza frumos, iar daca esti tinar sau batrin ti se potriveste la perfect.

Bmw, este cam la fel ca si audi, este mai mult sportiv decit clasic, piesele putin mai scumpe ca si la audi dar e o masina frumoasa si merge atita la tineret cit si la batrinet.

Mercedesul, mai mult clasic decit sport, o masina grea, o masina frumoasa dar in comparatie cu Audi, Bmw, este 90% pentru persoane mai batrine 45-80 ani, ma refer la cele clasice.

Dintre toate Audi am avut si o sa-i fac reclama pina in capat, cumpara-ti audi a4, a6, a8, s4, s6, s8, iar daca vrei adrenalina ia-ti din gama rs.

| Ex_Al_1992 a răspuns (pentru Danielcristian):

Eu nu stiam ca un sls e pentru batrani sau g6x6 sa fim sinceri mercedes si restul lumii!

| BogdanS a răspuns:

Dupa mine dintre cele trei mi-as lua Bmw M3.

| MBG a răspuns:

Peugeot laughing

| Mariussss14 a răspuns:

Tatamio are un C klasse 270cdi+tunning are 165ps+cip are 205ps si da fum si la E klasse a facut concurs
Mercedesu la putere:X

| Ex_Al_1992 a răspuns (pentru Mariussss14):

Forta mercedes, mercedes si restul lumii nu?

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Toate masini enuntate de tine sunt bune, dar gandeste cat costa intretinerea la aceste marci.

| Smekerutzul a răspuns:

Audi

| VANESSASARA a răspuns:

Sunt 3 nume grele, toate sunt extraordinare.as opta pentru audi..intrebarea ta e gen ce ciocolata vrei:neagra, alba sau cu alunehappyadica toate sunt delicioase, depimde acum de gustul fiecaruia pe care o alege.

| Giovanny_Aioanei_1981 a răspuns:

Eu zic mercedes. pentru ca am e class

| Marya_Anna_1987 a răspuns:

Bmw.