| gandbun a întrebat:

Bun gasit! Am urmat scoala de soferi, am picat la traseu, am dat iarasi sala, am luat si acum doresc sa urmez cateva ore suplimentare, insa nu cu acelasi instructor cu care am facut scoala; pot urma ore suplimentare cu un alt instructor, fara sa il anunt pe cel cu care am urmat scoala? Multumesc pentru amabilitate, celor ce ma vor ajuta cu un raspuns! O zi frumoasa va urez!

1 răspuns:
| lucifer16101990 a răspuns:

Da poti...
insa te va costa mai mult.
cunosc pe cineva care a procedat la fel iar pentru fiecare ora suplimentara a platit 30 lei
gasaste alt instructor si explica- i situatia te va ajuta.