| anonim_4396 a întrebat:

am facut scoala de soferi cu un instructor, am dat sala si am luat-o, insa pentru examenul de traseu-oras,, as dori sa ma mut la o alta scoala-alt instructor-adica inchiriere masina, niste ore suplimentare..etc. Primul instructor ma ameninta ca daca fac asta imi anuleaza scoala de soferi (din baza de date sau ceva de genul) Se poate asa ceva? Dosarul este la mine.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Repet: nu poate face nimic pentru anularea scolii de soferi.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poate, este doar o amenintare.
Poti sa faci ore suplimentare cu orice instructor si la orice scoala vrei tu.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Dar pentru alte motive poate face chestia asta? Adica nu vad cum este posibil daca ai dosarul in mana in care scrie ca ai luat sala. Oare ce ar risca daca as avea dovezi, mi se pare destul de grav.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am spus ca nu poate, nu exista nici un motiv pentru aceasta.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Pai asta intrebam, nu daca exista motiv ci daca poate face asa ceva si anume sa imi anuleze scoala de soferi daca dosarul este la mine. El poate invoca orice.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Repet: nu poate face nimic pentru anularea scolii de soferi.