| AntonelaCK a întrebat:

Am auzit ca daca imi pun la cheile de la masina brelocuri, din cauza greutății se poate detecta contactul?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am auzit de la niste mari mesteri, ca daca scoti masina din viteza in mers, se sparge cutia, dar se sparge cumva, ca numai desteptii ca ala ce mi-a zis stie ca e sparta, restul nu se prind.
Un fel de discutie Bobita - Giani.
Hai sa nu ascultam toti prostii. Contactul masinii nu se strica de la breloc, eu am jumatate de kg de chei, legate de cea de la masina, si nu mi s-a stricat niciodata contactul.

| relian a răspuns:

Ai scris detecta in loc de defecta.

| Bizon95 a răspuns:

Daca iti pui ca "breloc" o greutate dinaia care se lega cu lanturi de, detinuti, evident ca o sa faca si gaura in podea big grin

| danbnz a răspuns:

Cade si volanulwinking
Sa fim seriosi... daca nu-ti rupe tie poseta nu se intampla nimic nici cu contactul.

De curiozitate... unde ai auzit gogomania asta?