| anonim_4396 a întrebat:

Am facut scoala de soferi in Cluj, dar am dat sala in judetul de resedinta (Rm. Valcea) și orasul, pe care l-am picat. Initial am crezut ca o sa fie mai simplu sa dau tot in jud. meu ca sa nu mai fac viza de flotant, dar acum mi se pare mai anevoios sa tot stau pe drumuri de la Cluj la Valcea si voiam sa stiu daca nu pot sa fac acum viza de flotant, sa iau cele 3 ore obligatorii si sa dau orasul in Cluj acum fara sa mai dau din nou si sala. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Nu stiu daca se poate, poti intreba la prefectura cluj. Ai picat din vina ta sau te-au picat politistii ca tu esti prea smecher sa faci scoala in Valcea?

| Yuichi a răspuns (pentru SoulReaver):

Din vina mea am picat, nu dau vina pe politisti. Si as continua sa dau tot acolo, doar ca tot trebuie sa stau pe drumuri (sa merg pentru orele suplimentare si sa ma inscriu, apoi astept cateva saptamani, apoi iar sa ma intorc si tot asa), de aceea as vrea sa dau acum in Cluj. Am tot sunat la drpciv cluj de cateva zile, dar nu raspunde nimeni.

| SoulReaver a răspuns (pentru Yuichi):

Pai nu esti in Cluj? Mergi personal.