| Anndreearalucaaa a întrebat:

Buna, in legatura cu scoala de soferi.
Sunt din Pitesti si vreau sa dau sala si orasul la Valcea. Cele 15 sedinte le-am facut in Pitesti.
Da imi trebuie viza de flotant.
Este posibil sa inchiriez ceva ca sa obtin viza? Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| haileewatson a răspuns:

Da. Daca stai in chirie, trebuie sa mergi cu proprietarul si sa atasezi contractul de inchiriere la cererea de viza de flotant. Daca nu ai chirie, gasesti o cunostinta care e dispusa sa mearga cu tine la politie sa declare ca te ia in spatiu.