| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, am mai pus intrebari referitor la acest capitol cu masinile. Daca ar fi sa cumparati un cross dar mai mic ce ati prefera si ca incepator: dacia daster 2014-2016 la vreo 8000-10000euro sub 100000km sau de aia step la fel 6000-8000 euro 2015-2016 sau una straina mai veche 2009-2011 un tiguan, un rav 4, suzuki din alea in 2 portiere, nissan juke, qasqai sau altele si astea tot asa in jur de 6000-8000 euro? Sincer acum m-am hotarat dar chiar nu stiu ca sa iau. Mentionez nu sunt un maniac al condusului adica tot timpul cu masina dar doresc o recomandare de la un specialist sau un fost incepator ca mine si am specificat cross sau suv ca drumurile pe la mine sunt jalnice si terenul la fel. Eu am gandit la un duster sau stepway dar cu motor de peste 1500 cc si de la 2013 in sus sub 100000km, va multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Duster sau Vitara ar fi cele mai bune daca spui ca drumul in zona in care stai este distrus