| IIssaIssabella a întrebat:

am o problema cu untractor u 655..sa va explic mai pe scurt, este de la damfus, dupa ce l-am montat tractorul merge numai in dreapta, in stanga deloc. nu stiu daca ati putea sa imi dati o poza cu componentele unu damfus sau cum trebuie montat un filmulet ceva (tin sa mentionez ca damfusul e in perfecta stare) dau funda va rog frumos ma puteti ajuta? cum trebuie montat damfusul?:S!

2 răspunsuri:
| tyty_1709 a răspuns:

Aeriseste instalatia si ok

| olivert1310 a răspuns:

Nu stiu cati de pe aici sunt in cunostinta de cauza sa-ti raspunda la intrebare. Incearca pe un forum de specialitate, cauta pe google.