| gabi659 a întrebat:

Buna, am un audi a3 8p 2005 si vreau sa pornesc becurile de ceata pe spate ca si pozitii, am incercat pe vcds, am dus-o si la un service care se ocupa cu asa ceva si mi-au spus ca e prea veche si nu are functia doar de la 2006 in sus, ce variante as mai putea incerca sa schimb becurile?
Poze aici https://ibb.co/h9pzMtc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea sa aprinzi becurile de ceata că și poziții? Pe lângă că e ilegal e și foarte foarte deranjant pentru restul șoferilor.

| gabi659 explică (pentru suntserios):

Sa lumineze la intensitatea luminilor de pozitii

| suntserios a răspuns (pentru gabi659):

Vrei sa ramai fara talon sau care ar fi scopul acestei modificări fara sens?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa o vinzi la rabla nu ai ce sa i faci, deja are 18 ani masina