| Kity22 a întrebat:

Buna,am un Ford Focus din 2003 si mi s-a blocat contactul, de unde pot sa gasesc un contact? am fost la magazin de piese auto si e contact dar cu cheia pe care o acum... unde as putea sa gasesc contact cu cheie cu tot?

2 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Ai incercat de cand ai problema asta sa mergi la desmembrari auto, dar nu la unu de rable, ci la unu ce desface masini mai bunicele. Si veiz daca are acolo.

| Kity22 explică (pentru CaLyStuu):

O sa incerc si la dezmembrari multumesc pentru sfat, acum numai porneste deloc asta e problema...