| alexutzu08 a întrebat:

am un Mitsubishi pajero scurt din 1988 si am telescoape sport la el din alea galbenesi mi.sau dus bucsele de la telescop de jos ce pot sa fac ca nu se gasesc decat cu tot cu telescop.ms

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Se gasesc, daca te duci la un magazin mare de piese auto iti aduc pe comanda, sau intra pe www.ingaraj.ro si daca stai sa cauti gasesti. Daca nu ca sa iti vand un pont bucse telescop de Aro se potriveau la o mare parte din telescoapele sport after market pentru Pajero fabricat intre 1988 si 1998, iar la "cercei" pe spate la foile de arc, poti pune bucse de dacie papuc tot de la "cercei", doar ca trebuies putin polizate in exterior cu 2-3 mm ca sa intre lejer, dar nu prea mult fiindca dupa aia au joc!