| klau074 a întrebat:

Buna, am un Renault megane am schimbat bateria la telecomanda si nu mai porneste maşina. Pâlpâie in bord ledul rosu. Am reusit sa decodez masina cu ajutorul unui cod si a butonului de blocare a ușilor, dar nu tine mai mult decat 30 de minute. Ajutor!

1 răspuns:
| Valyasdfg a răspuns:

Du-te neapărat la un centru de copiat chei/ telecomenzi auto/ deblocări auto, și nu mai umbla la, am un prieten la care ii se întâmplase exact, cică ar fi deranjat cipul ce citește cheia ca să pornească mașină, și a trebuit să facă altă cheie cu vreo 400 lei, cheie nouă+cip nou+electronică+ programare pe mașină, și în unele cazuri să-ți copie cheia aia ce intră în yala/broasca mașinii