| MikeZG a întrebat:

Renault Megane este buna ca masina?

9 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

E un logan mai scump. Mai bine-ti iei Logan (acelasi motor, aceleasi planetare, aceeasi cutie)

| Robertutzuu a răspuns:

Sincer am un verisor care a avut 2 Renault Megan si la una i-a schimbat tot motoru si la alta l-a lasat turbina... m-ai bine orienteazate la alt ceva e si scumpa la intretinere...

Răspuns utilizator avertizat
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Asa si asa, mai bine ia'ti un Ford!
Funda?!

| subfocus a răspuns:

E buna ca masina doar ca intretinerea e scumpa rau... parerea mea e sa te orientezi spre altceva daca vrei sa o cumperi, dar daca o primesti sa nu o refuzi!

| ady3600 a răspuns:

O masina germana zic eu sa-ti iei, francezii se pricep la saruturi nu la masiniwinking

| IMC90 a răspuns (pentru ady3600):

Si de unde bani de masini nemtesti?
Sa nu-mi zici Opel, pentru ca e marca ce populeaza cel mai mult serviceurile auto.

| ady3600 a răspuns:

Acum depinde si de cati bani dispui tu, eu am 1000 de euro si oscilez intre Dacia Super Nova si BMW e36... In cazul meu BMW-ul e din 93 si de asta e asa ieftin dar cu putin mai mult gasesti masini bune

| Mitza91 a răspuns:

Nu iti lua pentru ca si eu am avut unul si cand ma asteptam mai putin intr-o curba care o iei si cu 120 am pus-o cu rotile in sus si aveam doar 70 km/h.