| Iönuț_Giurgïu_2001 a întrebat:

Buna, am un tractor international case 644 am schimbat recent ambreiajul, tractorul porneste intra in viteza dar nu merge in fata sau in spate, pe scurt nu actioneaza ambreiajul (nu pleaca de pe loc si mai si caraie ).

1 răspuns:
| Trioda a răspuns:

Nu ai montat corect ceva,cutia de viteze a fost deschisa odata cu reparatia asta,daca da posibil ca un grup de pinioni sa nu fie asezati la satelit bine si de aici nu pleaca de pe loc deoarece ambii sateliti sunt pozitionati incorect,cauta si suspenda tractorul de spate,vezi daca se invart rotile asa, si iti dai seama ca ceva nu este in regula, te cred, demontarea din nou te ingrozeste, insa asta este,
Succes!