| MaRcElUs22 a întrebat:

Buna.
Am un vw sirocco din 2012. 1.4 benzina tsi 150000km.
Masina o am de mult, dar de 300 de km am observat o defecțiune. In timpul accelerării imi intrerupe foarte grav, de parca merge in suturi, incat in mers se aprinde epcul.
Am fost in reprezentanta si mi-au curatat galeria de adminise, dar fara rezultat. Dupa inca un testar, nu a mai parut nici o eroare, dar problema tot a ramas. Acum de cateva zile, tot caut pe forumuri dar nu gasesc. Daca cineva ar avea o idee, ma rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

La tester ce eroare iti da?