| Sorinel_Sorin_1997 a întrebat:

Am un ww polo.mia stat foarte lasata de spate si am schimbat arcurile si telescoapele.Problema e ca a ramas tot la fel.De urca 2 persoane in spate mi se lasa pana la drum. Oare ce problema ar fi?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt persoanele prea 'voluminoase' happy
Ai putea sa ii cauti arcuri suplimentare, sau niste arcuri mai dure, de la alt tip de masina (masori diametrul + inaltimea demontata, si cauti ceva similar, eventual mai tai din spire. Vezi daca se potrivesc arcuri de Golf, Passat sau ceva autoutilitara (Caddy).