| Elena_4677 a întrebat:

Ama data sala de 2 ori pina acum, si am luat cu 25 si 26, dar la traseu prima data am picat ca nu am dat nimic, iar a doua oara din cauza emotiilor am facut numai prostii, nu mai vedeam nimic, am trecut si pe rosu la semafor, desi examinatorul era super de treaba. Dc cu instructorul nu am nici o emotie, conduc super, iar la traseu o dau in bara, imi e si frica sa mai incerc, ce sa fac sa scap de emotii si sa fiu stapina pe mine?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Traseul este un examen greu dar daca esti calm si iti creiezi o mentalitate de invingator, îl obtii fara probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| valy1233 a răspuns:

Permisul nu este pr femeiwinking

| Camyyy_5609 a răspuns:

Paii... elena trebuie sa. ti invingii emotiile. si ai emotii pentru ca la traseu e cam greu si iti e frica spui in sinea ta." "daca gresesc etc" in fine nu trebuie sa te mai gandesti ca o sa. ti fie frica si sa iti invingii emotiile:X! bafta:X!

| Ancu1592 a răspuns:

Ciao! si eu mie mi-a fost foarte frica cand am dat orasul dar cand simteam ca sunt foarte emotionata imi ziceam "de ce te tot stresezi? nu e starsitul lumii daca il cazi si nici nu ai fi nici prima nici ultima care il pica." Si sa stii ca am luat examenul. Asa trebuie sa iti zici si u ca sa te incurajezi si o sa vazi ca va fi bine. am o colega care l-a dat de vreo 8-9 ori si daca a vaut ambitie l-a luat pana la urma. Deci nu te lasa batuta!
SUCCES!

| KataLIN995 a răspuns:

Gandeste-te ce bine o sa fie cand o sa ai carnetul.