| simonaalexa a întrebat:

As avea o intrebare: acum doua zile mi-am activat o opatiune de 5 euro, dar mai aveam o zi pana sa expire cealalta optiune pe care o aveam. Optiunea mi-a expirat dar cea noua nu mi-a intrat, dar creditul mi l-a luat.imi puteti spune cauza? A. da! si cand sun la 333 imi spune doar creditul ramas si ca am primit 50 mesaje bonus. fundita la cel mai bun raspunswinking. Multumesc

2 răspunsuri:
| qTe a răspuns:

Intra in legatura cu un Reprezentant Orange si explica-i cum sta treaba si 100% te va ajuta!