| Alexandru1990sorin a întrebat:

Buna as dori o informație am un audi a 4 din 2007 dimineața când o pornesc tremura și scoate fum alb până se încălzește și nu găsesc problema. Ma puteți ajuta cu o părere?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, duo in servis sa o consulte specialiștii.

| OldSoul a răspuns:

Oringuri injectoarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie de la inghet, condens, daca face asta pana se incalzeste si nu ai vreun martor motor aprins in bord.
Daca nu ai probleme apoi si masina trage normal cand mergi, atunci nu iti face griji.
Pentru linistea ta cum spune si Anonimat2001, mergi la un service pentru o diagnoza, nu costa mult.

| Anonimat2001 a răspuns:

Salut, degeaba iti dau diagnostice pentru ca nu-ti pot raspunde concret atat timp cat nu examinez masina, anul de fabricatia e destul de vechi, mna pentru o masina din 2007 cel mai bine te duci frumos la o statie itp sa vezi daca ai probleme. ''Parerea mea''