| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori sa imi spuneti daca stiti care este cea mai ieftina scoala de soferi din Suceava as vrea sa imi iau carnetul categoria B...

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Nu stiu care este pentru ca nu sunt din SV, in Cluj ii 1100lei, eu zic ca in Suceava trebuie sa fie mai ieftina...Dar ai ghinionul ca nu te-ai gandit mai devreme sa te inscri fiind ca de la 1ianuarie 2013 sau introdus camere de filmat si te filmeaza in timul orelor de condus, pentru monitorizarea elevilor si a insctructorilor..La sfaristul scoli primesti un DVD cu toate orele..Prostia asta te va costa in plus 400-500lei..Deci scoala sa scumpit in toata Romania cu 400-500lei per Categorie..Succes.Drumuri bune sa ai!

1 răspuns:
| EmanuelaZ a răspuns:

Cauta pe site-urile car eau vouchere(zumzi, fun deal, groupon, etc.) Uneori au reducere chiar de 50-60% unele scoli de soferi. Poate ai noroc sa gasesti vreo oferta in orasul tau. Bafta!