| fifastyle a întrebat:

as dori sa ma sfatuiti in privinta cu ce masina sa aleg. Initial doresc sa achizitionez un Nissan GT-R.
Credeti ca e bine? Astept si alte sugestii... Funda pentru cea mai buna sugestie.

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Mda. Mai bine ti-ai cumpara un Bmw M3 sau M5 sau Audi RS6.

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai depinde pentru ce o folosesti. Daca dai mai multe detalii iti spunem si eventual si ce buget ai. Nu are rost sa cumperi un GT-R pentru off road si plimbari cu familia laughing

| heddy10 a răspuns:

Sau un Subaru Impreza

| Benedict_6845 a răspuns:

Stai asa, deci tu ai 18 ani sau mai multi, ai buget de 80 mii euro si vii pe TPU sa cauti raspuns la intrebarea asta nu? sa zicem ca inghit asta ( chiar daca unu in situatia asta era asa de "inganfat" inca nu avea ce cauta pe aici fie ); un GT-R nu il cumperi din Europa pentru ca este facut pentru Americani si astepti ceva dupa unu mai ales ca va fi mai greu sa il cumperi, chiar am dat mail eu la nissan si era un proces f dificil de a achizitiona una. dupa mi-a venit mintea la cap ca la o asemenea masina in RO intretinerea e durere din toate punctele de vedere. m`am multumit cu un cayenne turbo s si putina "stilizare" asupra lui.

| Octavian007 a răspuns:

Nissan gt-r este o masina foarte buna din cauza consumului mic air motorul in ciuda ca este mic produce foarte multi cai putere iti recomand nissanul fara probleme
bmw am consumul mare si motoare f mari de ex bmw m5 v10 si max 507 cai pe modul M sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| Andrey99_9063 a răspuns:

Eu zic ca e o alegere buna dar ar merge si un Q7 X6 sau Audi TT

| fifastyle explică:

Bugetul in care ma incadrez este 80000 euro
GT-R este o masina sport si imi place pentru ca desi are 2 usi imi pot lua si copii cu mine. porbagaj incapator, mi se pare ca o berlina super rapida. vreau si alte masini asemanatoare care sa se incadreza in buget in afara de audi r8