| aki1978 a întrebat:

as vrea sa-mi aduc un golf 3 diesel din germania, si as vrea sa stiu cam la ce pret gasesc, pe net ce am vazut am vazut foarte ieftine, si as dori sa o inmatriculez in bulgaria se poate?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sigur ca se poate

| vw9378 a răspuns:

Mai bine o cumperi direct din Bulgaria. Sincer. Cu tot cu inmatriculare si drum cam tot atat te-ar ajunge.

| cartman a răspuns:

Gasesti si cu 500e (1. 6 sau 1. 8 benzina) in stare f buna mai veche de 95. ca tabla de obicei sunt varza (au rugina, deoarece tabla nu era tratata pe timpuri), dar ca motor merg foarte bine. Incearca un vectra B mai bine, din 97 pentru ca e foarte importanta vechimea si la a cata mana e acea masina.

| sweety_9492 a răspuns:

De inmatriculat stiu ca se poate cumnatul meu si'a luat din germania si a inmatriculat'o la bulgari a platit 600 e sa o inmatriculeze