| BlooyGirl a întrebat:

Buna
As vrea sa-mi desenez niste chesti pe pereti dar nu stiu ce sa fac. Pereti au o culoare de verde pal. Aveti idei ce as putea desena?
P. S.:Sunt fata si ma price foarte bine la desenbig grin
Funda

10 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Poti desena un peisaj de natura pe peretele din fata patului, pe restul un fond albastrui ca un cer si in spatele patului sa desenezi fluturi sau frunze sau chestii de genul asta.

| Bogdana91 a răspuns:

Am vazut intr-un film o tipa a scris pe perete numarul persoanelor din univers!(foarte interesanta idee). Poti desena lucruri de care esti tu legata sau o amintire frumoasa. Te pup!(as vrea sa vad rezultatul pentru ca m-ai facut curioasa)

| Saya a răspuns:

Cauta pe best sticker acolo gasesti modele

| Gabriel892 a răspuns:

Urme de palme in toate culorile.Doar baga mana in vopsea si mai departe te descurci.

| Adryana a răspuns:

Buna. Incearca sa desenezi un trandafir happy.

| wPapy a răspuns:

Ai putea desena fluturi, inimioare si chestii de fetetongue

| Nousername a răspuns:

Ceva abstract, nu stiu curbe cerculete, ceva sa iasa bine.

| SplashFire a răspuns:

Frunze smug

| Francescuta9 a răspuns:

Buna! Eu as incerca sa desenez tot felul de flori, ca si:margareta, trifoiul si trandafirul.Sau poti desena numele celei mai bune prietene/prieten alaturi de niste fluturasi/inimioare.Dar mai poti desena personaje disney care au alb si culori mai inchise in costume.O poti face pe Hello Kitty.
Sper ca te-am ajutat, funda?

| DianaaaD a răspuns:

Buna! Depinde ce fel de persoana esti si ce iti place. Daca esti mai romantica, incearca niste inimioare, trandafiri, o fata si un baiat, ceva anime daca vrei, apoi daca iubesc muzica(ca mineee