| BubuuLinna a întrebat:

Buna!tonguebatting eyelashes:* tot timpul am chef si am mult timp sa desenez.sad insa nu prea stiu ce imi place sa desenez oricebatting eyelashes am desenat chiar si portrete ale oamenilor dar parca ma plictisesc sa mai desenez dinaleabatting eyelashes sad nu imi dati voi niste idei chiar ce as putea desena;tongue

mersi:*:*batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| alinus10 a răspuns:

Indragostiti;
imagini din natura;
caricaturi;
animale;
desert;
anotimpuri;
pete de culori;
oameni cantand intr-o formatie,la pian,la chitara, la fralut, la trompeta etc.;
ceea ce se intampla intr-un banc;
scene din filmele tale favorite;
martisoare.

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Deseneaza peisaje,locuri cu umbra si lumina, figuri geometrice vazute in spatiu, o lume a ta. orice.

Răspuns utilizator avertizat
| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Cunosc si eu o fata care este foarte buna la desen.Cel mai mult imi place ochiul in care se fede un ceas.Nu stiu cum reuseste! Incearca si tu! Poate asa iti mai vin idei. Daca nu, inspirate din alte poze din natura si seara priveste cerul atunci cand apune soarele.Cine sti? Poate...vei reusi sa faci ceva! Mult SUCCES!

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Cauta.manga drowings ...pe google sau pe www.deviantart.com

| Mela_9963 a răspuns:

Ai putea sa desenezi personaje din diverse desene animate, nu te plictisesti niciodata!

| florin007 a răspuns:

O cana care se topeste