| Ung1999 a întrebat:

Buna as vrea si eu numere de telefon sau site-uri unde se afla numere de contact de la firme care angajeaza soferi pe tir. Si as vrea si niste pareri cum este aceasta meserie
Multumesc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Patronii sant tampiti ca nu vor sa ia fara vechime, in tara esti sobreexploatat, salariu mic si conditii inumane de munca, pe la straini e mai bine si daca te forteaza tot firma plateste amenda nu tu. Sfatu meu bagati belengheru in RO si cauta pe afara.

| Ung1999 explică (pentru mgtow):

Presupun ca tu esti sofer de tir nu? Tu lucrezi la o firma de afara sau?

| mgtow a răspuns (pentru Ung1999):

Da, lucrez in strainatate ca sofer pe autotren.

| Ung1999 explică (pentru mgtow):

Si stai in Romania?

| mgtow a răspuns (pentru Ung1999):

Nu.