| Lu_Luci_1995 a întrebat:

Buna buna.As dori sa stiu si eu care este diferenta dintre un audi a4 avant 1.9 2003 si un audi a4 avant 1.9 2003 quattro.Ambele pe motorina.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Quattro - tractiune integrala/4x4 - buna pentru zapezi / conditii cu aderenta scazuta. Cam un litru in plus la consum, dar din punctul meu de vedere merita pentru siguranta in plus oferita. Acum depinde in ce zone stai / pe unde te plimbi cu masina, deoarece quattro implica si bani de intretinere in plus.