| Alexandra9998386 a întrebat:

Bună, ca sa-mi scot cazierul cati bani ma costa?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi si întreaba i eu stiu ca e gratis

| Wr3nch a răspuns:

Nu se mai plateste de ani frumosi. Trebuie doar cerere ( o printezi de pe net sau completezi acolo pe loc) si buletin.

| zilog a răspuns:

Gratis
mergi la sectia de militie din cartierul tau si faci o cerere
in general sa nu lasi pe nimeni sa ia bonuri de ordine sa nu fii amabil pentru ca se cam dau maxim 20 caziere in orasele de provincie / zi
eu am fost la ora 5 dimineata cand a deschis eram primul acolo dar am zis sa mai las cativa sa ia bonuri de ordine si surpriza eu care eram primul nu am reusit sa mai iau bon pentru in acea dimineata asa ca a trebuit sa merg dupa ora 14

| AcelasiDarNuMereu a răspuns:

Eu cand l-am scos pentru permis, am platit doar copia aceea Xerox, e un model standard. E ieftin… 20 bani, cred. Depinde de Xerox-ul unde mergi

| Zuzu1991 a răspuns (pentru AcelasiDarNuMereu):

Eu am dat 50 de bani, ca apoi sa o pot capata pe gratis la ghiseu
moama ce teapa mi-am luat rolling on the floor

| AcelasiDarNuMereu a răspuns (pentru Zuzu1991):

laughing) ce sa mai