| alexandrubt13 a întrebat:

Buna, care este cel mai bun detector radar sa fie si pentru radar tun laser si ce e mai bun detector radar sau antiradar? Ce marca si performante are? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Whitesnake99 a răspuns:

Cobra sunt cele mai bune.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Waze e cel mai bun fiind aplicatie pe telefon. In eMAG ai o varietate extinsa de radare. Daca te saturi in masina de radio sau Youtube poti pune o statie sa intrebi soferii de tir cum sta la panda rar si politia.

| Zuzu1991 a răspuns:

Aaaaa, nu accelerezi si ajungi cu 4 minute prapadite mai tarziu?
dar macar nu iti iei amenda si nu moare nimeni... ce zici?