| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu un Detector Radar (politie) pentru Android2.2 Froyo! Am telefon Vodafone Smart! Dau fundoi!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa instalezi intr-un android un detector de radare dar ai 2 optiuni ca sa poti afla de ele. Prima consista sa iti cumperi un detector care ti-l instaleaza la service tuning din cate am auzit sau 2ª varianta poate sa fie un aparat de radio la fel cum au camionagii cauti o frecventa si vorbesti cu ei asa vei afla daca sunt radare pe drumul respectiv sau nu (mai ales stiu daca e politia ascunsa cu masina).

| PetreConstanta a răspuns:

Dar ce varsta ai de ai nevoie de detector? Stapanesti asa bine masina?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti bate capu, nu se poate despista, cel putin la nivel de amator apoi alea cu laser sunt si mai greu de "vazut".

| shiftcs a răspuns:

Petre, vrea sa il puna pe bicicleta laughing la 15 ani ai lui...nici permis nu are laughing, poate virtual, in samp laughing

| Tralala22 a răspuns:

Vezi daca iti place modelul Beltronics PRO RX 65 i de aici : http://detector-radar.com/. pe mine m-a scapat de cateva ori de amenda. face toti banii!