| DeeDee817 a întrebat:

Buna, ce camere auto recomandați? Sa filmeze și interior dar nu neaparat. Sa nu fie nici prețuri bomba laughing

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Actual am 70mai A810, poate cea mai buna camera 4K (4k real) raportata la pretul pe care il are.
Atentie insa daca o camera tip DVR suporta modul de filmare in parcare (cand stationeaza masina si este oprit motorul) este nevoie de un kit de cabluri (costa cam 100-130 de lei acest kit) care se conecteaza la sigurantele masinii, de catre un electrician sau in fine o persoana care cunoaste domeniul chiar si autodidact!

Ca o camera sa filmeze interiorul masinii este nevoie fie de o camera secunda celei care se monteaza in parbriz fie de o camera cu rotatie 360, cum este seria de camere 70MAI Omni

marca 70mai apartine lui Xiaomi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din gama Xiaomi 70mai
sunt foarte multumit la pretul ei

| DeeDee817 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc! Înregistrează și in interior?

| suntserios a răspuns (pentru DeeDee817):

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am un 70mai M300, e ok dar foarte 'basic'. Nu are GPS, nu are rezolutie suficienta. Plus ca se mai inchide de nebuna in mers, atunci cand se termina incarcarea bateriei... E un gunoi, dar am dat 220 de lei, ma descurc asa.
O camera superioara ei ar fi DDPAI mola n3. Are cam aceeasi rezolutie cu 70mai M300, dar are GPS si nu face inregistrari "de urgenta" sau poze fara sa ii dai comanda. 70mai e de-a dreptul retardata.