| Faranume97 a întrebat:

Cei care dati de permis, dupa cat timp e gata dosarul pentru a da sala? Eu am lasat fisa auto si testul psiholog pe data de 9 septembrie si inca nu e gata dosarul.Dau funda

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Depinde de localitate, pandemie, nr angajati. Inainte era in aceeasi sapt,, dupa un timp la 2 sapt, acum pot fi si cateva luni. Depinde de oras big grin

| ƘЭлT a răspuns:

Dosarul daca vrea ti-l completeaza intr-o zi cu tot cu programare la sala. trage de ei sa ti-l faca