| ClickOn a întrebat:

Am o intrebare adresata celor cu permis auto de categoria B cand ati dat sala (testul teoretic) cam ce intrebari v-au cazut?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pune mâna și învață, nu te duce nepregătit/ă, aici vorbim de viața participanților la trafic cât și a ta.
Succes!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce intrebare e asta? la fiecare le au picat intrebari asemanatoare cu ce gasesti pe testele online, prin carti samd

| anonymous6 a răspuns:

Oare ce intrebari poate sa iti pice la examenul teoretic pentru. permisul auto?!~! FRATE pe ce lume traiesti! nu esti normal. Doamne mare e gradina ta
!laughing)peace bro

| ClickOn explică:

M-am referit din ce categorii au cazut mai multe asa ca nu mai fa pe inteligentul englezule