| Tukann a întrebat:

Buna, cei care se pricep la mecanica.Am un vw Passat din 2005 cu filtru de particule dar e anulat fizic.De doua luni mi se aprinde o eroare motor werkstat și nu știu cum sa scap de ea, pe tester nu îmi da o eroare specifica, am schimbat o grămada de senzori dar nimic tot așa e. Dacă știe cineva ce are?

1 răspuns:
| Digikey a răspuns:

Pe Wforum se vorbeste de ani buni de microintrerupatorul de la pedala de frana care da eroarea asta, uneori chiar si un stop de frana ars.