| fancia a întrebat:

Buna,
Cum vi se pare un Renault Megane Grandtour 2011? Sunt ok ca masini? Am auzit de la cineva ca Renault sunt ff proaste pentru ca ruginesc, voi ce spuneti?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am auzit de la cineva ca Renault sunt ff proaste"

ăla mănâncă kk(o): ca la ORICE mașină, contează cum a fost intreținută anterior (cumpărării). Valabil și la meganul de care intrebi care - că veni vorba - e o biju'

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Renault nu ruginesc, și dpdv al fiabilității sunt mai ok decât o bună parte din mașinile nemțești.

| Alex2o223 a răspuns:

Salut, este foarte bună masina. Restul mănâncă rahat