| Alexandru235 a întrebat:

Buna, de curand am cumparat o masina din judetul Covasna, s-a facut contract vanzare cumparare si fiscalul mi-a spus ca mi-l trimite prin curier peste 3 sau 5 zile. Asa se procedeaza?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se procedează deloc asa. Trebuie sa iti dea fiscalul pe loc sau sa mergeti impreuna sa vizeze direct contractul. Sa speram ca il trimite si nu e o țeapă

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se procedeaza asa, trebuind sa-ti dea fiscalul, la finalizara procesului de vanzare cumparare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masina ai cumpărat o cumva de pe olx? Ca atunci adio fiscalul, ai luat țeapă, sunt țepari multi pe Olx

| Panamax a răspuns:

Asa am procedat si eu si l-am primit dupa 3 zile.Dar riscul este foarte mare.

| Uzzyalexandru a răspuns:

Normal ..nu se procedeaza asa, doar sa speram ca ti-l va trimite in 3-4 zile.