| samir36 a întrebat:

detin de ceva vreme un BMW 316i e36 din 95' cu 4 usi si sunt curios care e viteza maxima atinsa de voi, normal cei care aveti aceiasi masina big grin

Răspuns Câştigător
| bigalow a răspuns:

Auzi ce zice abcdefgh2010 220km laughing maxim 185 km iti i-a

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu stiu unul in stare buna, am avut unul prin 2007 daca imi aduc bine aminte, era din `94 dar eram cam terminat, pe la 450.000 de km si a luat 170 si putin nu mai retin exact cat, si pe Dyno fix 177, 3 am si acum arhiva de la test fiindca sunt obligat sa la pastrez!

| samir36 explică (pentru FurtunaDiesel):

Merci,m-ai ajutat sa-mi fac o idee

| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu placere!

| helgione a răspuns:

Uite cat prinde http://www.youtube.com/watch?v=CJyaaJIoLRA
doar ca e modelul compact
ps (nu are nici o modificare )

| abcdefgh2010 a răspuns:

Autostrada A2 220 km/h

| al3x_2379 a răspuns:

Eu am un compact de 1, 6 litri e36 si la 180 inca mai putea laughing

| Miclău_Claudinho_1992 a răspuns:

Eu am un 316i din 95 cu 4 usi... si merg cu el 230km...