| kikiriki a întrebat:

Vreau sa ma duc la Costinesti in august, si sunt curios ce "senzatii tari" ati mai incercat in ultima vreme acolo. Ceva sa fie situat ca pret intre 80-120 ron, si chiar sa fie interesant. Ma uitam pe siteuri, multi erau incantati de scubadiving, desi mi se pare ca se face la un nivel de incepator ( adancimea maxima atinsa = aproximativ 5 m ). Ce alte propuneri aveti? ( exclus aquamagic, banana ).
O zi buna.

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Skijet-ulwinking 100lei-10minute happy

| kikiriki explică:

M-am plimbat cu skijetul, pe Dunare. Este interesant, dar consider ca nu merita 100 ron/ 10 minute. Prefer parasailing ( sper ca am scris corect ), desi nu cred ca m-as incadra in buget, tinand cont ca un skijet costa atat de mult.