| ptr711 a întrebat:

Buna fac pe data de 16 martie, 18 ani m-ar interesa sa stiu cand as putea incepe scoala de soferi pentru categoria B, exact data la care ma pot inscrie!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scoala o poti incepe cu 3 luni mai devreme de implinirea varstei, deci te poti inscrie incepand cu 16 decembrie 2012 (banuiesc ca anul viitor faci 18 ani). Numai bine!

1 răspuns:
| ptr711 explică:

Si cam cat dureaza, nu intervin sarbatori ceva sau pot face pe 16 fara intrerupere?