| robecool99 a întrebat:

Imi doresc un ATV sport de 500-600 cc la un pret rezonabil, am nevoie de niste sfaturi de la "exsperti" de unde si de la cine trebuie sa imi iau(undeva din Timisoara). Daca nu stiti in TM trimiteti un link de unde as putea achizitiona un ATV.Primul raspuns valoros primeste funditahappyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| MrEvil89 a răspuns:

Http://www.atv-de-vanzare.ro/ incearca variantele cu descriere mai amanuntita.;)

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

laughing cea mai proasta alegere! O sa vezi de ce dupa 2-3 luniwinking

| robecool99 explică:

Mersi tare mult chiar acu cateva min am facut comanda pe net la unu dintre toti utiliatorihappyhappyhappyhappyI AM A DANGEROUS MAN Rock'n'Roll