| Roxett a întrebat:

In curand voi da examenul auto si as vrea sa stiu cam de la ce sa ma astept la oras. Eu sunt din Constanta si as vrea sa stiu cam care este traseul, ce te poate pune politistul sa faci, etc. Ce trebuie/nu trebuie sa faci la examen?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant politai buni si altii al naibii de rai. Ii vezi la inceput si intrebi lumea pentru ca multi dau iar proba si ii stie bine. Nici parcare nu te pune daca e om cumsecade.

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine dai mita.

| Mihaela1964 a răspuns:

Te poate pune sa intri pe o strada care are semnul"Interzis", sa faci stanga/sau dreapta cand acest lucru este interzis prin semne, la fel: sa stationezi sau opresti chiar sub semnul ce interzice asta; sa mergi cu spatele pe un sens unic, etc.Sa nu te pierzi cu firea si sa-i spui ca acest lucru e interzis, spunandu-i si motivul. Sper sa nu te incurce si sa fie totul ok.Bafta!

| Roxett explică:

Sper sa nu fie cazu. conduc destul de bine si nu as vrea sa dau mita.

| Kariin a răspuns:

Daca ti se va cere mita, te sfatuiesc sa dai daca nu, nu vei trege examenul, a patit-o un prieten.