| alexandrastietotul a întrebat:

Buna ma numesc David si am 18 ani cat costa o asigurare la Fiat punto s din anul 2000 pentru mine,pe numele meu, vreau sa va anunt ca nu am permis..va multumesc happy

Răspuns Câştigător
| diecesca a răspuns:

La început costa mai mult în primi ani în jur de 350-400 lei dar peste 2-3 ani va scădea.

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Daca nu este inca inscrisa masina mai bine te sfatuiesc sa o inscri pe numele parintilor ca sa fie asigurarea mai mica..si vei putea circula cu ea fara probleme