| June20 a întrebat:

Masina mea nu are loc de bagat CD-ul sau stickul. Momentan nu as vrea sa investesc in schimbarea bord-ului pentru ca masina e destul de veche, dar nu suficient de veche incat sa nu fi avut loc pentru un amarat de CD, in fine. Care ar fi alternativele ca sa pot asculta si eu ce muzica vreau? Sunt acele boxe care suna foarte fain si care nu trebuie bagate in priza sau ceva, stiu ca unii le iau cu ei si asculta muzica cand merg pe bicicleta). E asta o idee? Si daca da, ce boxa? Nu ma pricep deloc. Multumesc ROG RASPUNSURI DOAR DE LA CEI CARE CE PRICEP, NU MAI DATI RASPUNSURI AIUREA DOAR CA SA FACETI PUNCTE!

2 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Iti poti lua o boxa portabila, trebuie sa gasesti unde sa o ancorezi de masina, si apoi poti sa ii bagi muzica prin bluetooth, in functie de buget, poti sa gasesti o boxa destul de mica, dar care sa se auda destul de tare

aia cu muzica tare care merg pe bicilete asa fac

| Alecsx25 a răspuns:

Modulator, îl bagi la brichetă și te conectezi prin Bluetooth.