| Marck94 a întrebat:

mi-e greu sa aleg masina noua, una dintre ele Audi A3 Sedan sau Mercedes-Benz CLA, ce m-ati sfatui?laughing big grin Pareri, va rog seriozitatea!

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca iti permiti un CLA, iti permiti si intretinerea lui. Deci CLA.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce probleme au unii... pfff
CLA clar

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu as merge pe Mercedes, dar s-ar putea sa fie mai scump la intretinere decat Audi. Du-te la test drive-uri cu ambele, studiaza-le de pe net, vezi la siguranta cum stau, ce tehnologie e la baza, daca a fost pe alte masini, cum s-a comportat... Decizia iti apartine. Aici posesori de asa ceva nu cred ca sunt, asa ca parerile o sa le primesti dupa frumusetea wallpaper-urilor de pe net, cu aceste masini.
Eu cand vreau sa cumpar o masina prima data o conduc, sa vad daca ma atrage, apoi discut cu mecanicii pe care ii cunosc, cu prietenii, intru pe forumurile destinate acelei masini, ca sa imi pot afla cat mai multe despre model, sa stiu la ce sa ma uit.

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Mercedes-Benz CLA.

| Krixxus a răspuns:

Mercedes-ul clar

Răspuns utilizator avertizat
| sinstyle a răspuns:

Mercedes CLA, sigur ca da!